سفارشی کردن هدایای تبلیغاتی

شما زمانی که نام برندتان را روی هدایای تبلیغاتی خاص حک می‌‌کنید، در‌ واقع آن هدیه را سفارشی کرده و برای همیشه به نام خود ثبت می‌کنید.

مدیرانی که هدف برندسازی دارند معمولاً تعداد محدودی کالا را با نام برندشان به دست مشتریان هدف می‌دهند که با این کار هم نام تجاری کسب و کار خود را رونق داده، هم برای بدست آوردن مشتریان وفادار و بالقوه تلاش می‌کنند. این مدیران کیفیت برایشان از کمیت مهم‌تر و ارزشمندتر است. البته مدیرانی نیز هستند که دیدگاهشان کمیت است و آن را به کیفیت ترجیح می‌دهند. این دو دیدگاه و طرز تفکر در کسب و کار به نوع فعالیت شرکت بستگی دارد. بنابراین روش عرضه هدایای تبلیغاتی با زمینه فعالیت کاری رابطه مستقیم دارد. معمولاً شرکت‌هایی که هدایای تبلیغاتی خاص و محدود با نام برندشان را عرضه می‌کنند، دارای کسب و کارهایی خاص و معمولاً محصولات لوکس هستند. همچنین شرکت‌هایی که هدایای تبلیغاتی عمومی مانند خودکار تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی و …. را به مشتریانشان هدیه می‌دهند، بسته به نیاز شرکت و فعالیت کاریشان به این روش عمل می‌کنند.

بدون اغراق می‌توان گفت جا افتادن هدایای تبلیغاتی در میان مردم و مشتریان به دلیل رایگان بودن آن است. یعنی بدون اینکه مشتری از ما خرید و یا ثبت نام انجام دهد و …. هدیه را به او تقدیم می‌کنیم و این روش باعث ایجاد رابطه عاطفی و حس اطمینان بین مشتری و شرکت ارایه‌دهنده هدیه تبلیغاتی خواهد شد.