ابزارآلات یا جعبه‌ابزار تبلیغاتی یکی از هدایای تبلیغاتی مفید، پرطرفدار، خاص و سفارشی است که در سفر و مواقع ضروری به کمک افراد می‌شتابد. زمانی که شخصی به کمک ابزارآلات یا همان جعبه‌ابزار تبلیغاتی مشکل خود را برطرف می‌نماید، با دیدن برند تبلیغاتی حک‌شده روی ابزارآلات، نوعی حس قدردانی در ذهنش بیدار شده و همین مورد موجب به یادماندن نام برند و وفادار شدن مشتری خواهد شد.

چراغ‌قوه تبلیغاتی ابزاری کاربردی و مفید است که در لیست هدایای تبلیغاتی پرفروش و پرطرفدار قرارگرفته است. چراغ‌قوه معمولا در دو نوع دستی و پیشانی‌بند وارد بازار شد و امروزه نوع LED دار آن نیز تولید می‌شود که بسیار پرفروش و پرطرفدار است. چراغ‌قوه تبلیغاتی در کنار ابزارآلات تبلیغاتی با توجه به ماهیت کمک‌کننده و نوع کاربردشان، به‌راحتی می‌توانند زمینه‌ی وفادار کردن مشتریان به برند شمارا فراهم کرده و زمینه‌ساز به یادماندن برندتان در ذهن مشتری باشند.

همه ما باشنیدن نام چراغ مطالعه به یاد تحصیل، مطالعه و فرهنگ خواهیم افتاد و جهت هدیه دادن به افراد اهل مطالعه آن را مناسب می‌دانیم. چراغ مطالعه ابزاری مفید و کاربردی است که بر روی میزتحریر و میز کار بسیاری از افراد جای می‌گیرد، از همین رو مکان بسیار مناسبی جهت تبلیغات و معرفی برند شما خواهد بود و موجب به یادماندن برند شما در ذهن مخاطب خواهد شد. چراغ مطالعه از هدایای تبلیغاتی خاص و جدید محسوب شده و به‌سرعت جای خود را در بین هدایای تبلیغاتی محبوب و پرطرفدار بازکرده است. اگر به دنبال هدیه‌ای جدید، خاص و پرطرفدار جهت تبلیغات کسب‌وکار خود هستید، چراغ مطالعه تبلیغاتی قطعا گزینه مناسبی خواهد بود.