همه ما باشنیدن نام چراغ مطالعه به یاد تحصیل، مطالعه و فرهنگ خواهیم افتاد و جهت هدیه دادن به افراد اهل مطالعه آن را مناسب می‌دانیم. چراغ مطالعه ابزاری مفید و کاربردی است که بر روی میزتحریر و میز کار بسیاری از افراد جای می‌گیرد، از همین رو مکان بسیار مناسبی جهت تبلیغات و معرفی برند شما خواهد بود و موجب به یادماندن برند شما در ذهن مخاطب خواهد شد. چراغ مطالعه از هدایای تبلیغاتی خاص و جدید محسوب شده و به‌سرعت جای خود را در بین هدایای تبلیغاتی محبوب و پرطرفدار بازکرده است. اگر به دنبال هدیه‌ای جدید، خاص و پرطرفدار جهت تبلیغات کسب‌وکار خود هستید، چراغ مطالعه تبلیغاتی قطعا گزینه مناسبی خواهد بود.

همان‌طور که می‌دانید، کامپیوتر و لپ‌تاپ جز ملزومات هر کسب‌وکاری هستند، در کنار هر کامپیوتر نیز معمولاً یک ماوس پد (موس پد) به چشم می‌خورد، پس با یک طراحی خلاقانه و چشم‌گیر از لوگوی برندتان بر روی ماوس پد، به‌راحتی می‌توانید کسب‌وکار خود را به دیگران معرفی کنید. ماوس پد تبلیغاتی در جامعه‌ی روبه‌ پیشرفت و تکنولوژی امروزی، در رده‌ی هدایای تبلیغاتی خاص و پرطرفدار قرارگرفته است. ماوس پد تبلیغاتی به‌غیراز اینکه جز هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی محسوب می‌شود، موجب دیده شدن هرروزه برند شما نیز خواهد شد.

زندگی مدرن امروزی نیاز به تجهیزات مدرن و جدید دارد، اسپیکر تبلیغاتی نمونه‌ای از همین ابزارهای خاص و مفید است که نقش پررنگی را در دنیای تکنولوژی ایفا کرده و با قرار گرفتن در دسته‌ی هدایای تبلیغاتی جدید و پر طرفدار به راحتی می‌تواند معرف نام تجاری شما باشد. اسپیکر تبلیغاتی فلش خور، اسپیکر تبلیغاتی بلوتوث و …. نمونه‌هایی از انواع مختلف اسپیکر تبلیغاتی هستند.

فلش مموری تبلیغاتی یکی از پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی بشمار می‌آید و جایگاه بسیار مناسبی را در بین سایر هدایای تبلیغاتی کسب نموده است. فلش مموری تبلیغاتی یک هدیه مطمئن و بسیار کاربردی است و به راحتی می‌توان از آن برای تبلیغ برند و نام تجاری خود استفاده نمود. این هدیه تبلیغاتی مفید با طول عمر زیادی که دارد موجب می‌شود با هربار نگاه کردن به آن نام برند شما در ذهن مخاطب تکرار شود. میل و حرکت سریع مردم به سمت تکنولوژی و همچنین نیاز جامعه، موجب شده فلش مموری به یکی از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار و خاص تبدیل شود. تولید و عرضه فلش مموری تبلیغاتی با طرح‌ها و رنگ‌های متنوع، استفاده از آن برای افراد مختلف با سلیقه‌های خاص را نیز فراهم کرده است. در یک جمله می‌توان از فلش مموری به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص، مفید، کاربردی و داغ نام برد. فلش مموری‌های تبلیغاتی در جنس‌ها و طرح‌های مختلفی مثل فلزی، چوبی، چرمی، عروسکی و ….. تولید و عرضه می‌شوند.