هدایای تبلیغاتی پرهامhttps://parhamgift.comهدایای تبلیغاتی جدید، خاص و خلاقانه را از پرهام بخواهید. هداياي تبليغاتي راهبردی مدیریتی، مفید و ارزان قیمت، هدیه نمایشگاهیWed, 01 Aug 2018 07:14:14 +0000fa-IRhourly1https://wordpress.org/?v=4.9.6پایه ثابت هدایای تبلیغاتی!https://parhamgift.com/fixed-product-of-promotional-giftshttps://parhamgift.com/fixed-product-of-promotional-gifts#respondSat, 23 Jun 2018 07:02:32 +0000https://parhamgift.com/?p=20079همانطور که می‌دانید انتخاب مناسب هدایای تبلیغاتی می‌تواند کاری کند که نام تجاری برند شما برای همیشه در ذهن و خاطر مردم بماند. برای مدیران کسب و کار هیچ چیزی شیربن‌تر از این نیست که نام تجاری برندشان را از زبان مشتریان و مردم بشنوند. با انتخاب درست و بجای هدایای تبلیغاتی به راحتی می‌توانید […]

نوشته پایه ثابت هدایای تبلیغاتی! اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
همانطور که می‌دانید انتخاب مناسب هدایای تبلیغاتی می‌تواند کاری کند که نام تجاری برند شما برای همیشه در ذهن و خاطر مردم بماند.
برای مدیران کسب و کار هیچ چیزی شیربن‌تر از این نیست که نام تجاری برندشان را از زبان مشتریان و مردم بشنوند.
با انتخاب درست و بجای هدایای تبلیغاتی به راحتی می‌توانید این رویا را به حقیقت تبدیل نمایید.
در این مقاله تعدادی از هدایای تبلیغاتی داغ، مفید و در عین حال ارزان را به شما معرفی می‌کنیم.

خودکار تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی و ….

 

خوکار تبلیغاتی:

خودکار تبلیغاتی یکی از کاربردی‌ترین و کم هزینه‌ترین هدایای تبلیغاتی است. زمانی که نام برند شما بر روی هدایای تبلیغاتی مانند خودکار تبلیغاتی قرار می‌گیرد، تا زمانی که چشم مخاطب به خودکار تبلیغاتی می‌افتد به ناگاه یاد کسب و کار شما خواهد افتاد و در ذهن خود نام برند شما را تکرار می‌کند.

 

لیوان تبلیغاتی:

لیوان ابزاری است که امروزه چه در محیط کار و چه در منزل استفاده زیادی دارد و تقریباً همه افراد لیوان مخصوص به خود را دارند. با چاپ کردن لوگوی جذاب و دلبرانه برند خود بر روی لیوان تبلیغاتی می‌توانید با ارائه این هدیه تبلیغاتی مفید و ارزان نام برند خود را در ذهن مخاطبان ماندگار کنید.

 

کلاه تبلیغاتی:

کلاه‌های جذاب و اسپرت امروزی می‌توانند یکی از هدایای تبلیغاتی خاص و مفید باشند. حک کردن نام تجاری برند بر روی کلاه‌های ورزشی و آفتابی، گزینه بسیار مناسبی جهت تبلیغات و هدایای تبلیغاتی است.

این نکته را در نظر داشته باشید که هر هدیه تبلیغاتی مناسب کسب و کار شما نیست، دقت کنید که صرفاً به خاطر عمومی و یا ارزان بودن، انتخاب اشتباهی نکنید، باید در تلاش باشید که با انتخابی صحیح و هوشمندانه،کسب و کار خود را معروف و به یادماندنی نمایید.

نوشته پایه ثابت هدایای تبلیغاتی! اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
https://parhamgift.com/fixed-product-of-promotional-gifts/feed0
هدایای تبلیغاتی مشتری وفادار می سازد.https://parhamgift.com/promotional-gifts-make-loyal-customerhttps://parhamgift.com/promotional-gifts-make-loyal-customer#respondFri, 22 Jun 2018 16:16:03 +0000https://parhamgift.com/?p=20078تاثیر هدایای تبلیغاتی بر قلب مشتری و وفادار شدن آن نسبت به برند و مجموعه شما بر هیچ‌کس پوشیده نیست. ابتدا با یک مثال ساده شروع می‌کنیم، تصور کنید به فروشگاه و یا غرفه‌ای از نمایشگاه جهت خرید و یا بازدید مراجعه کرده‌ و بدون اینکه خریدی انجام داده باشید به شما هدیه‌ای هرچند ساده […]

نوشته هدایای تبلیغاتی مشتری وفادار می سازد. اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
تاثیر هدایای تبلیغاتی بر قلب مشتری و وفادار شدن آن نسبت به برند و مجموعه شما بر هیچ‌کس پوشیده نیست. ابتدا با یک مثال ساده شروع می‌کنیم، تصور کنید به فروشگاه و یا غرفه‌ای از نمایشگاه جهت خرید و یا بازدید مراجعه کرده‌ و بدون اینکه خریدی انجام داده باشید به شما هدیه‌ای هرچند ساده تقدیم شود، طبیعتاً حسی که به شما منتقل می‌شود بسیار متفاوت‌تر از زمانی است که اشانتیونی در ازای خرید دریافت می‌کنید. همین حس مثبت، موجب به یادماندن آن هدیه در ذهن شما خواهد شد. در کسب و کارتان نیز به همین روش می‌توانید در قلب و ذهن مشتریان نفوذ کرده و آن‌ها را به مجموعه خود وفادار کنید. همیشه سعی نمایید که هدایای تبلیغاتی که به مشتری عرضه می‌کنید کاملاً مورد علاقه، مرتبط و برایشان کاربردی باشد.
هدایای تبلیغاتی خلاقانه، جذاب، هیجان‌انگیز، جدید، خاص و مفید می‌توانند به راحتی راه نفوذ به قلب و ذهن مخاطب را باز کنند.

در کل جذب مشتری و ایجاد حسی مثبت نسبت به کسب و کار شما از مزایای هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شود.

نوشته هدایای تبلیغاتی مشتری وفادار می سازد. اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
https://parhamgift.com/promotional-gifts-make-loyal-customer/feed0
هدایای تبلیغاتی همسو با کسب و کارhttps://parhamgift.com/promotional-gifts-in-line-with-businesshttps://parhamgift.com/promotional-gifts-in-line-with-business#respondFri, 22 Jun 2018 14:38:44 +0000https://parhamgift.com/?p=20077امروزه دغدغه بسیاری از مدیران، تلاش برای زنده ماندن کسب‌وکار و شناسایی آن به مشتریان و عموم مردم است. یکی از راه‌های معرفی خود به مشتریان، ارائه هدایای تبلیغاتی با نام تجاری خودتان است. نکته بسیار مهم در شناساندن خود به مشتریان این است که طبق فعالیت و زمینه کاریتان اقدام کنید، مثلاً اگر شما […]

نوشته هدایای تبلیغاتی همسو با کسب و کار اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
امروزه دغدغه بسیاری از مدیران، تلاش برای زنده ماندن کسب‌وکار و شناسایی آن به مشتریان و عموم مردم است. یکی از راه‌های معرفی خود به مشتریان، ارائه هدایای تبلیغاتی با نام تجاری خودتان است.

نکته بسیار مهم در شناساندن خود به مشتریان این است که طبق فعالیت و زمینه کاریتان اقدام کنید، مثلاً اگر شما در زمینه خدمات کامپیوتری فعالیت می‌کنید فلش تبلیغاتی گزینه مناسبی جهت هدیه دادن است. توجه داشته باشید که در دادن هدیه تبلیغاتی رعایت عدم یکنواختی نکته مهمی است، زیرا بسیاری از کسب و کارها به علت تکرار و یکنواخت بودن هدایای تبلیغاتیشان (مثلاً فقط کارت تبلیغاتی یا خودکار تبلیغاتی)زمین می‌خورند.

متنوع بودن هدایای تبلیغاتی نباید به موضوع مرتبط بودن هدیه با کسب و کار لطمه بزند. به عنوان مثال با توجه به رایج بودن خودکار تبلیغاتی، تیشرت تبلیغاتی و… نباید همه کسب‌وکارها و با زمینه‌های کاری مختلف همیشه از این نوع هدیه‌ها استفاده نمایند. مثلاً مجموعه‌های گردشگری می‌توانند از هدایای تفریحی، شرکت‌های IT می‌توانند از فلش تبلیغاتی، پاوربانک و …. استفاده نمایند.

نوشته هدایای تبلیغاتی همسو با کسب و کار اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
https://parhamgift.com/promotional-gifts-in-line-with-business/feed0
سفارشی کردن هدایای تبلیغاتیhttps://parhamgift.com/customize-promotional-giftshttps://parhamgift.com/customize-promotional-gifts#respondFri, 22 Jun 2018 13:40:40 +0000https://parhamgift.com/?p=20076شما زمانی که نام برندتان را روی هدایای تبلیغاتی خاص حک می‌‌کنید، در‌ واقع آن هدیه را سفارشی کرده و برای همیشه به نام خود ثبت می‌کنید. مدیرانی که هدف برندسازی دارند معمولاً تعداد محدودی کالا را با نام برندشان به دست مشتریان هدف می‌دهند که با این کار هم نام تجاری کسب و کار […]

نوشته سفارشی کردن هدایای تبلیغاتی اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
شما زمانی که نام برندتان را روی هدایای تبلیغاتی خاص حک می‌‌کنید، در‌ واقع آن هدیه را سفارشی کرده و برای همیشه به نام خود ثبت می‌کنید.

مدیرانی که هدف برندسازی دارند معمولاً تعداد محدودی کالا را با نام برندشان به دست مشتریان هدف می‌دهند که با این کار هم نام تجاری کسب و کار خود را رونق داده، هم برای بدست آوردن مشتریان وفادار و بالقوه تلاش می‌کنند. این مدیران کیفیت برایشان از کمیت مهم‌تر و ارزشمندتر است. البته مدیرانی نیز هستند که دیدگاهشان کمیت است و آن را به کیفیت ترجیح می‌دهند. این دو دیدگاه و طرز تفکر در کسب و کار به نوع فعالیت شرکت بستگی دارد. بنابراین روش عرضه هدایای تبلیغاتی با زمینه فعالیت کاری رابطه مستقیم دارد. معمولاً شرکت‌هایی که هدایای تبلیغاتی خاص و محدود با نام برندشان را عرضه می‌کنند، دارای کسب و کارهایی خاص و معمولاً محصولات لوکس هستند. همچنین شرکت‌هایی که هدایای تبلیغاتی عمومی مانند خودکار تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی و …. را به مشتریانشان هدیه می‌دهند، بسته به نیاز شرکت و فعالیت کاریشان به این روش عمل می‌کنند.

بدون اغراق می‌توان گفت جا افتادن هدایای تبلیغاتی در میان مردم و مشتریان به دلیل رایگان بودن آن است. یعنی بدون اینکه مشتری از ما خرید و یا ثبت نام انجام دهد و …. هدیه را به او تقدیم می‌کنیم و این روش باعث ایجاد رابطه عاطفی و حس اطمینان بین مشتری و شرکت ارایه‌دهنده هدیه تبلیغاتی خواهد شد.

نوشته سفارشی کردن هدایای تبلیغاتی اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
https://parhamgift.com/customize-promotional-gifts/feed0
ارزشمند بودن هدایای تبلیغاتیhttps://parhamgift.com/the-value-of-promotional-giftshttps://parhamgift.com/the-value-of-promotional-gifts#respondFri, 22 Jun 2018 12:34:32 +0000https://parhamgift.com/?p=20075همیشه سعی کنید هدایای تبلیغاتی که به مشتریان ارائه می‌کنید مفید بوده و کاربرد داشته باشد. برای مثال ارایه لیوان تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی و …. با توجه به اینکه هزینه زیادی را برایتان به همراه نخواهد داشت اما برای مشتریان کاربرد و ارزش فراوانی دارد، به همین دلیل نام برند شما را جاودانه خواهد کرد. […]

نوشته ارزشمند بودن هدایای تبلیغاتی اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
همیشه سعی کنید هدایای تبلیغاتی که به مشتریان ارائه می‌کنید مفید بوده و کاربرد داشته باشد. برای مثال ارایه لیوان تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی و …. با توجه به اینکه هزینه زیادی را برایتان به همراه نخواهد داشت اما برای مشتریان کاربرد و ارزش فراوانی دارد، به همین دلیل نام برند شما را جاودانه خواهد کرد.

هدیه تبلیغاتی مفید باعث می‌شود که مشتری اهمیت بیشتری برای کسب و کار شما قایل شود و در نهایت این مورد به نوعی وفاداری به تیم و مجموعه شما را در بر خواهد داشت.

زمانی که شما هدایای تبلیغاتی خود را به مشتریان فعلی و یا مشتریان احتمالی تقدیم می‌کنید ایشان مدت زمان تقریباً طولانی آن هدیه را نزد خود نگه می‌دارند و این مورد باعث می‌شود که با نام شرکت شما آشنا و آشناتر شوند.

این نکته را در نظر داشته باشید که می‌توانید به جای هزینه‌های هنگفت جهت تبلیغات و شناساندن برندتان به مشتریان، با چاپ کردن نام تجاری شرکتتان بر روی هدایای تبلیغاتی و عرضه آن به مشتریان و حتی عموم مردم، با هزینه بسیار کمتر می‌توانید در زمان بسیار کوتاهتری زمینه بقا و شناسایی خود را فراهم کنید. اگر این هدایای تبلیغاتی مفید و کاربری باشند حس بهتر و وفاداری را برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

انگیزه بخشیدن هدیه تبلیغاتی

به غیر از مشتریان شما می‌توانید از هدایای تبلیغاتی برای کارمندان و همکاران داخل مجموعه خود نیز استفاده کرده و حس انگیزشی و دلگرمی را در بین همکاران ایجاد نمایید.

نوشته ارزشمند بودن هدایای تبلیغاتی اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
https://parhamgift.com/the-value-of-promotional-gifts/feed0
۵ ایده افسانه ای تبلیغات در سال نو نوروز ۹۷https://parhamgift.com/%db%b5-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d8%a7%d9%81%d8%b3%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%86%d9%88-%d9%86%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b2https://parhamgift.com/%db%b5-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d8%a7%d9%81%d8%b3%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%86%d9%88-%d9%86%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b2#respondSat, 10 Mar 2018 12:34:44 +0000https://parhamgift.com/?p=19976۵ ایده افسانه ای تبلیغات در سال نو نوروز ۹۷. به گفته کیپلینگر، پیش بینی های خرده فروشی برای سال 97 شاد و روشن است. و پیش بینی رشد 3.7 درصدی در فروش خرده فروشی است. این پس از یک فصل تعطیلات قوی است. که مصرف کنندگان آن به طور متوسط 935 دلار برای سرگرمی […]

نوشته ۵ ایده افسانه ای تبلیغات در سال نو نوروز ۹۷ اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
۵ ایده افسانه ای تبلیغات در سال نو نوروز ۹۷.

به گفته کیپلینگر، پیش بینی های خرده فروشی برای سال 97 شاد و روشن است.

و پیش بینی رشد 3.7 درصدی در فروش خرده فروشی است.

این پس از یک فصل تعطیلات قوی است.

که مصرف کنندگان آن به طور متوسط 935 دلار برای سرگرمی های تعطیلات صرف کرده اند.

از آنجا که مصرف کنندگان در روحیه مصرف قرار دارند.

چرا آنها را تشویق نمیکنند که این کار را با کسب و کارشان انجام دهند؟

در اینجا پنج ایده تبلیغاتی و بازاریابی وجود دارد. که هر کسب و کار می تواند در سال نو استفاده کند.

1.مسابقه الهام بخش نقل قول

مردم اغلب سال نو را در نظر می گیرند که زمان برای تازه کردن.

راه اندازی مجدد، و انگیزه گیری است.

در واقع، 45 درصد از آمریکایی ها قطعنامه هایی را برای شروع سال جدید می گیرند.

به مشتریان بگویید که در حال برگزاری یک مسابقه هستید.

که در آن از شما می خواهم آنها را به اشتراک گذاری نقل قول های مورد علاقه خود، آنهایی که بیشتر برای آنها الهام بخش است را انتخاب کنند.

میزبانی مسابقه در رسانه های اجتماعی که مشتریان را به اشتراک می گذارد.

که این نقل قول را در فروشگاه، در Instagram، توییتر و فیس بوک به اشتراک می گذارد.

طرفداران را درگیر کنید. و از آنها بخواهید که نقل قول های مورد علاقه خود را (مانند یا قلب) رای دهند.

و از آن به عنوان یک اقدام برای انتخاب برندگان استفاده کنید.

این یک راه جالب برای جذب مخاطبان اجتماعی شماست.

در اینجا یک مثال از یک نقل قول در Instagram ارائه شده است:

5 ایده محبوب ترین بر اساس علاقه، سهام و یا واکنش را انتخاب کنید.

هر نقل قول را در تمام کانال های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

و جایزه های جالب برای برندگان را مانند یک کارت هدیه در فروشگاه ارائه کنید.

سپس، به عنوان بسیاری از نقل قول ها که به عنوان یک پست وبلاگ یا پست اجتماعی به آن دسترسی داشتید، کامپایل شده و کل مجموعه را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارید – مردم دوباره و دوباره به آنها مراجعه می کنند.

2. سال نو، توسعه محصول جدید

سال نو زمان خوبی برای تشویق مشتریان به انجام چیزی جدید است.

این که آیا کسب و کار شما دارای یک محصول جدید در سال 97 است یا فقط می خواهید یک محصول اساسی را ارتقا دهید، می توانید هر دو را با این تبلیغ ارتقا دهید.

فقط از برچسب “سال نو، جدید [نام محصول یا خدمات] استفاده کنید.

به عنوان مثال، سالن مو می توان گفت: “سال نو، نگاه نو” و ارائه تخفیف در برش جدید و رنگ.

یک کافی شاپ می تواند مشتریان خود را با یک ترکیب جدید معرفی کند که با نام «سال نو، قهوه نو» عرضه می شود. ارتقاء باید ترکیب جدید را توضیح دهد و یک معامله را برای اولین خرید مشتری ارائه دهد.

اگر کسب و کارتان خدماتی را ارائه می دهد.

ممکن است در نظر بگیرید. که بسته نرم افزاری جدیدی را ارائه دهید.

به عنوان مثال، آبگرم را به آرایش ناخن و مانیکور یا پدیکور را به پیشنهاد اصلی خود اضافه کند.

این ارتقاء می تواند “سال نو، سرویس نو” را بخواند و توضیح دهد که مشتریان از بسته جدید چه می خواهند.

تبلیغ را از طریق متن و / یا ایمیل ارسال کنید.

به طور مثال شرکت Reebok یک تبلیغ “سال نو، دنده نو” را از طریق ایمیل اجرا کرد، و باید تسهیلات لازم را انجام دهد.

3.ارتقاء مثبت بدن

یکی از رایج ترین قطعنامه های سال نو چیست؟

شما آن را حدس زدید، کم کردن اضافه وزن.

تحقیقات نشان می دهد 38 درصد از قطعنامه ها مربوط به وزن هستند.

در حالی که وزن در ذهن بسیاری است،

ایجاد یک ارتقاء که به مشتریان کمک می کند و به مشتریان عشق و قدردانی از بدن آنها در حال حاضر، در حالی که یک سبک زندگی سالم را به طور همزمان انتخاب میکنند.

به موجودی خود نگاهی بیندازید. و مواردی را پیدا کنید. که سلامت و آرامش را ترویج می دهند.

زیرا، هی، شما باید از طریق روش های مختلف خودتان را دوست داشته باشید و خودتان را درمان کنید.

اگر لباس خود را به فروش برسانید. در هر دو لباس تمرین و لباس های افسانه ای از هر اندازه ای، ارتقاء را انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که از مدل های موجود در تصاویر خود را از تمام اشکال و اندازه ها استفاده کنید.

همانطور که در خرده فروشی لباس زیر شناخته شده است: ModCloth، به عنوان یک فروشنده خرده فروشی الهام گرفته است.

4. “کمک به ما یک ارتقاء شگفت انگیز در سال 97”

جمع آوری بازخورد برای هر کسب و کار حیاتی است.

اما مشتریان میتوانند مشارکت کنند. خوب، این ارتقاء به مشتریان دلیل برای پر کردن یک نظرسنجی یا نظر کارت می دهد.

از مشتریان خود برای ارائه بازخورد در تبلیغات بپرسید.

به مشتریان بگویید که کسب و کار شما می خواهد همه کارهای خود را انجام دهد تا امسال تجربه استثنایی مشتریان را افزایش دهد.

و از آنها بخواهید نظرات خود را ارائه دهند.

قبل از تکمیل خرید خود می توانید. برای مشتریان 5٪ تخفیف را در ثبت نام ارائه دهید.

اگر کارت پستال را پر کنید.

شما همچنین می توانید کوپن یا هدیه ای را برای مشتریان ارائه دهید. که از طریق ایمیل یک بررسی انجام دهید.

5. ارتقاء در سال نو

هزینه های تعطیلات را با ارائه فروش یا تخفیف خوب به سال نو نگه دارید.

اغلب فروش پس از ایام نوروز کاهش می یابد.

اما این بدان معنا نیست که شما باید با جریان بروید.

برای نگه داشتن همه چیز ساده، شما فقط می توانید مشتریان 10 درصد استاندارد از یک مورد در فروشگاه خود را ارائه دهید.

تبلیغات را از طریق متن ارسال کنید و آن را در کانال های اجتماعی خود تبلیغ کنید.

نوشته ۵ ایده افسانه ای تبلیغات در سال نو نوروز ۹۷ اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
https://parhamgift.com/%db%b5-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d8%a7%d9%81%d8%b3%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%86%d9%88-%d9%86%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%b2/feed0
۱۹ ایده تبلیغاتی برای شرکت های کوچک.https://parhamgift.com/%db%b1%db%b9-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9%d9%88%da%86%da%a9https://parhamgift.com/%db%b1%db%b9-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9%d9%88%da%86%da%a9#respondFri, 23 Feb 2018 19:14:52 +0000https://parhamgift.com/?p=19804۱۹ایده تبلیغاتی برای شرکت های کوچک کلام گفتاری مقدار زیادی از کسب و کار های کوچک را پوشش می دهد. کلام گفتاری در حقیقت، در میزان فروش انواع کسب و کار ها بسیار تاثیر گذار بوده. و آن را تحت شعاع قرار میدهد. اگر میخواهید میزان فروش خود را گسترش دهید. و یا دایره ی […]

نوشته ۱۹ ایده تبلیغاتی برای شرکت های کوچک. اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
۱۹ایده تبلیغاتی برای شرکت های کوچک

کلام گفتاری مقدار زیادی از کسب و کار های کوچک را پوشش می دهد.

کلام گفتاری در حقیقت، در میزان فروش انواع کسب و کار ها بسیار تاثیر گذار بوده.

و آن را تحت شعاع قرار میدهد. اگر میخواهید میزان فروش خود را گسترش دهید. و یا دایره ی مشتریان خود را افزایش دهید. شما قطعا نیاز به تبلیغات گسترده دارید.

این مجموعه سعی دارد ایده ای از ایده های تبلیغاتی برای کسب و کارهای کوچک را ارائه دهد.

تا بدانید چگونه تلاش مستمر خود را برای رسیدن به هدف جذب مشتری ثمر بخشید.

ایده های تبلیغاتی موفق و واقعی برای کسب و کار:

۱- پست الکترونیکی مستقیم

پست الکترونیکی مستقیم میتواند تبلیغات تجاری بسیار مؤثر برای کسب و کار شما باشد.

و بیشتر از سایر رسانه های مستقیم بازاریابی، مانند ایمیل و یا بازاریابی از راه دور بسیار مناسب تر است.

و حتی اگر شما یک پست الکترونیکی ندارید، هنوز هم میتوانید از ایمیل خود را به صورت جغرافیایی هدف قرار دهید.

در اینجا یک مثال از نامه فروش فروشنده به مشتری است. که نتایج و نحوه نوشتن آن را در اختیارتان خواهیم گذاشت. شما همچنین میتوانید برای به حداکثر رساندن پاسخ نامه فروش این ۱۰ نکته را مطالعه کنید.

۲- تبلیغات در روزنامه

علاوه بر تبلیغات بورشور و درج آگهی های تبلیغاتی، روزنامه های محلی هم اغلب از ویژگی های تبلیغاتی خاصی برای نشان دادن کسب و کارهای خاص، همه فرصت های تجاری قدرتمند کسب و کار را ارائه می دهند. روزنامه های ویژه را به عنوان یک ایده تبلیغاتی نادیده نگیرید. اگر در منطقه شما وجود داشته باشد.

آنها ممکن است دقیقا به مخاطبین مورد نظر شما انتقال داده شوند.

۳–  تبلیغات مجله

این ایده تبلیغاتی میتواند یک راه بسیار مؤثر برای رسیدن به یک بازار هدفمند باشد

ترفند این است. مجلاتی که فروش بالا دارند. و بهترین بازار را برای شما هدف قرار میدهد.

۴- صفحات زرد

اگر چه استفاده از صفحات زرد در حال کاهش است. اما هنوز افرادی هستند. که از صفحات زرد برای کسب و کار استفاده میکنند. آنها به دنبال آن هستند و آنها شما را پیدا نمی کنند اگر کسب و کار کوچک شما در آن لیست وجود نداشته باشد.

بزرگترین آگهی تبلیغاتی زرد چاپ شده را که می توانید بپردازید، دریافت کنید. دیدگاهای بیشتر بهتر است.

به عنوان یک جایگزین مدرن تر، نسخه آنلاین را در نظر بگیرید.

۵- کارت ویزیت

مطمئنا، آنها تبلیغات هستند. هر زمان که به یک مشتری کارت ویزیت بدهید قطعا شما کسب و کار خود را تبلیغ کرده اید. و اطمینان حاصل کنید که آن کارت ویزیت مزییت اصلی محصول یا سرویس شما را به مشتریان ارائه میدهد. ارائه کارت ویزیت یکی از بهترین روشها برای تبلیغ یک کسب و کار میباشد.

۶- پیوستن به سازمان های حرفه ای \ سازمان های تجاری

هر سازمان حرفه ای یا سازمان تجاری فرصت های تبلیغاتی منحصر به فرد برای اعضای خود را ارائه می دهد،که از ارتقاء آزاد در وب سایت سازمان و از طریق تبلیغات ویژه در روزنامه ها از جمله فرصت های منحصر به فرد این ایده میباشد.

و عضو بودن در این سازمان ها میتواند تبلیغات تجاری خوب و کوچک باشد.

۷- تبلیغات از طریقه وسایل نقلیه 

این نوع تبلیغات میتواند بسیار مؤثر برای کسب و کار شما باشد. از جمله این وسایل نقلیه ها میتوان اتوبوس های درون شهری مانند BRT و یا وسایل نقلیه جابه جاییه عمومی را نام برد.

۸- ارسال اعلان با صورتحساب

ایده های تبلیغاتی کوچک نیز میتواند قدرتمند باشند. اگر فاکتور را ارسال می کنید. چرا این فرصت را ندارید. که برخی از تبلیغات را شامل شود؟

برای جلب مشتریان جدید سعی کنید چیزی مانند ارتقاء “به یک دوست” را امتحان کنید.

۹- تبلیغات در شبکه های تلویزیونی

هزینه تبلیغات در شبکه های تلویزیونی بالاست. اما این به این معنا نیست که شما از این ایده صرف نظر کنید زیرا شبکه های تلویزیونی درآمدشان از راه تبلیغات در میان برنامه هاست. و هیچگاه از تبلیغ در مابین برنامه هایشان صرف نظر نمیکنند. این نوع ایده میتواند دایره وسیعی از مشتریان را پوشش دهد.

۱۰- تبلیغات رادیویی

تبلیغات در یک ایستگاه رادیویی محلی میتواند مؤثر و نسبتا ارزان باشد.

۱۱-تبلیغات بر روی نیمکت و ایستگاه های اتوبوس

اگر به دنبال رسیدن به یک مخاطب سنگین و برند هستید تبلیغات در ایستگاه های اتوبوس و نیمکت ها میتوانند بسیار مناسب باشد. زیرا روزانه میلیون ها نفر چشمشان به تبلیغات درون ایستگاه ها میشود و نظرشان را جلب میکند. برای اطلاع از نحوه و شرایط تبلیغات در ایستگاه های اتوبوس با شرکت حمل و نقل عمومی تماس بگیرید.

۱۲- تبلیغ در وب سایت های عمومی 

امروزه مردم بیشتر وقت خود را در سایت های مختلف صرف میکنند. شما میتوانید با استفاده از سایت های مرجع با موضوع کسب و کار خودتان عملا تبلیغ کنید به طور مثال سایت مرجع و بانک اطلاعات شرکت های مواد غذایی.

۱۳- مشارکت در نمایشگاه ها 

یکی از دلایل اصلی شرکت در نمایشگاه های تجاری شناخته شدن است. در حالی که شرکت در نمایشگاه های تجاری میتواند بسیار گران باشد. اما، فرصت های کوچک و بسیار زیادی وجود دارند که میتواند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشد. که نحوه تبلیغات در این نمایشگاه های تجاری میتواند شامل هدایای تبلیغاتی که گروه تبلیغاتی پرهام در این راستا فعالیت میکند نیز باشد.

۱۴- تبلیغات ایمیل 

اگر شما یک پست الکترونیکی برای خود دارید. و یا میتوانید آن را توسعه دهید.

تبلیغات ایمیل میتواند میتواند برای شما مفید باشد. دو چیز واقعا عالی برای آن وجود دارد.

شما میتوانید هر روز ایمیل خوبی داشته باشید. و شما میتوانید ایمیل را برای گروه خاصی از مشتریان ارسال کنید.

و در هر ایمیل میتوانید یک سفارش ویژه برای مشتری در نظر بگیرید. تصور کنید بازده سرمایه شما چقدر بهتر میشود. به طور مثال میتوانید عنوانی در مورد پردازنده های مواد غذایی به افرادی که علاقه مند به لوازم آشپزخانه میباشند ارسال کنید.

۱۵- دخالت اجتماعی

مشارکت قابل ملاحظه و مؤثر با جامعه شما بیش از PR خوب است.

این نیز بسیار موثر تبلیغات تجاری کوچک است. بنابراین یک رویداد خیریه یا انجمن انجمنی را انتخاب کنید.

تا درگیر شود. و خودتان را به عنوان یک کسب و کار مورد توجه قرار دهید.

۱۶- صلیب ارتقاء

پیوستن نیروها به سایر شرکت ها می تواند قدرت تبلیغاتی شما و میزان بازاریابی شما را افزایش دهد.

کار آندرسن توضیح می دهد که چگونه این ایده تبلیغاتی کار می کند و چگونه می توانید تلاش های متقابل ارتقاء خود را در جذب مشتری بیشتر از طریق صلبب ارتقاء آغاز کنید.

17. لیست eBay

eBay یک راه سریع برای آگاه ساختن مشتریان خود از محصولات شما تعبیه کرده است.

هنگامی که یک آیتم را برای حراج فهرست میکنید، شما کسب و کار خود را به هر کسی که لیست را میبیند تبلیغ می کنید. شروع به فروش موفقیت آمیز در eBay با 7 نکته برای فروش در eBay.

۱۸- تبلیغات در  YOUTUBE

آیا میدانید افراد هر ماه در یوتیوب بیش از ۶ میلیارد ساعت ویدئو تماشا میکنند؟ تقریبا ۱ ساعت برای هر فرد روی زمین، یا به گفته برخی افراد بین سنین ۱۸تا ۳۴ سال بیشترین مخاطبان یوتیوب میباشند.

اگر در حال تلاش برای جهانی کردن برند خود هستید تبلیغات در یوتیوب میتواند بسیار مؤثر باشد.

۱۹- تبلیغات در Facebook

رسیدن به جسم طبیعی در فیسبوک مرده است. یا  به صورت جدی مجروح شده. که نمیتواند به پیشبرد نام تجاری شما کمک کند. اما این به این معنا نیست که از آن صرف نظر کنید. گزینه های هدفمندی تبلیغات در فیسبوک فوق العاده است.یاد بگیرید که چه چیزی کار میکند

آیا تمام این نوزده ایده تبلیغاتی برای کسب و کار کوچک شما کار خواهد کرد؟ نه! اما با انتخاب چند ایده از این ایده های تبلیغاتی و تمرکز بر روی آنها، می توانید مشتری خود را به سرعت، و سریع تر از آنچه که با تکیه بر کلام گفتاری تنها می توانید رشد دهید. شما میتوانید هر نوع از بازاریابی را انجام دهید، البته، اگر برنامه تبلیغاتی خود را برنامه ریزی کرده و نتایج خود را پیگیری کنید، تبلیغات کسب و کار شما مؤثر خواهد بود.

پیروز و سربلند باشید.

 

نوشته ۱۹ ایده تبلیغاتی برای شرکت های کوچک. اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
https://parhamgift.com/%db%b1%db%b9-%d8%a7%db%8c%d8%af%d9%87-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9%d9%88%da%86%da%a9/feed0
تاثیر تبلیغات بر نحوه خرید مشتری به چه شکل میباشد؟https://parhamgift.com/%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%b1-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%db%8chttps://parhamgift.com/%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%b1-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%db%8c#commentsMon, 19 Feb 2018 16:31:48 +0000https://parhamgift.com/?p=19799تاثیر تبلیغات بر نحوه خرید مشتری به چه شکل میباشد؟    عملکرد اولیه و اصلی تبلیغات، روی مشتری این است که، مشتری را وادار به خریداری یک محصول می کند. در واقع تبلیغات در خرید مشتری نقش مهمی دارد. همینطور نحوه تبلیغات شما از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. تبلیغات شما، باید به گونه ای باشد. […]

نوشته تاثیر تبلیغات بر نحوه خرید مشتری به چه شکل میباشد؟ اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
قدرت کلمات در تبلیغات
قدرت کلمات در تبلیغات

تاثیر تبلیغات بر نحوه خرید مشتری به چه شکل میباشد؟ 

 

عملکرد اولیه و اصلی تبلیغات، روی مشتری این است که، مشتری را وادار به خریداری یک محصول می کند.

در واقع تبلیغات در خرید مشتری نقش مهمی دارد. همینطور نحوه تبلیغات شما از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.

تبلیغات شما، باید به گونه ای باشد. که با صرف کمترین هزینه بیشترین ویژگی محصولتان را به مشتری برسانید.

تا تصمیم گیری را برای مشتری آسان تر کنید.

در نتیجه، درک اینکه چگونه تبلیغات بر خرید افراد اثر می گذارد، باعث درک در اینکه چگونه تکنیک های قانع کننده در تبلیغات برای هدایت تصمیمات خریدار استفاده می شود است.

تکنیک های اعتماد ممکن است منطقی، غیر منطقی یا ترکیبی از هر دو باشند.

هدایای تبلیغاتی بهترین روش برای کسب رضایت مشتری میباشد.

تکنیک های منطقی در تبلیغ تبلیغاتی به اصطلاح تبلیغاتی استفاده می شود.

زیرا اطلاعات برای کمک به مردم برای تصمیم گیری های خرید آگاهانه استفاده می شود.

یک ویژگی خاص از تبلیغات اطلاعات این است, که محصول بر روی تبلیغات “کاربر” متمرکز است.

تبلیغات اطلاعات، اطلاعات واقعی درباره یک محصول یا خدمات را فراهم می کند.

این اطلاعات از طریق فرضیه دانستن اینکه چه چیزی احتمالا برای خریداران بالقوه سودمند است.

و می تواند اطلاعات را به عنوان قابل اعتماد ارائه کند، ارائه می شود.

تبلیغات اطلاعات ممکن است بر ویژگی ها و مزایای محصول، عملکرد محصول، مقایسه با محصولات رقابتی یا سایر استدلال های مبتنی بر واقعیت که مصرف کنندگان را به تصمیم گیری های منطقی و آگاهانه هدایت می کنند، تمرکز کند.


تکنیک های غیر منطقی در تبلیغات به اصطلاح تحول آمیز یا تجربی استفاده می شود.
بر خلاف تبلیغات اطلاعاتی که تبلیغات محصول محور است، تبلیغات تحول پذیر تبلیغات متمرکز است.
این نوع تبلیغات بر مبنای وعده یک تجربه کاربر منحصر به فرد است که محصول یا خدمات ارائه شده به کاربران است که نمی تواند توسط مارک های رقابتی تکرار شود.
تبلیغات ترانسفورشی تجربیات کاربر را متقاعد می کند که به طور کلی کیفیت زندگی خود را بهبود می بخشد، مانند سرگرمی، فریبنده تر، هیجان انگیز تر، گرم تر، غنی تر و رضایت بخش تر. تبلیغات ترانسفورماتور تلاش می کند تا تجارب ارتباطی در تبلیغات را با تجربه استفاده از نام تجاری پیوند دهد تا تجربه و نام تجاری به یکدیگر متصل شوند.
تکنیک های غیر منطقی در تجدید نظر در تبلیغات به احساسات مردم.
تجدید نظرات احساسی تلاش می کند قضاوت شهودی را برای منطق در فرایند تصمیم گیری خرید جایگزین کند.
این رویکرد بصری به تصمیم گیری بستگی دارد به اینکه چگونه افراد در مورد نام تجاری و شرکت در پشت نام تجاری احساس می کنند.
این موضوع اعتماد است. افرادی که در رابطه با اعتماد تبلیغ کنندگان را در نظر می گیرند بیشتر تمایل به تصمیم گیری بر اساس قضاوت دارند نه منطقی.
اعتراضات عاطفی، بدیهی است زمانی که مردم اعتماد ندارند و تبلیغ کننده را نمی دانند، کار نخواهند کرد.
بنابراین، قبل از اینکه امیدوار باشید که با تجدیدنظر عاطفی موفقیت داشته باشید، باید اعتماد مخاطبان هدف خود را به دست آورید.
شما اعتبار مخاطبان خود را یک نام تجاری دارید. علاوه بر این، برند شما می تواند قیمت های فوق العاده را اداره کند، زیرا مردم به راحتی قیمت های بیشتری را برای مارک های مورد اعتماد خود می پردازند.

نوشته تاثیر تبلیغات بر نحوه خرید مشتری به چه شکل میباشد؟ اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
https://parhamgift.com/%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%b1-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%db%8c/feed2
چگونه هدایای تبلیغاتی در برندینگ نقش دارند؟https://parhamgift.com/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%af%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%af%db%8c%d9%86%da%af-%d9%86%d9%82%d8%b4-%d8%afhttps://parhamgift.com/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%af%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%af%db%8c%d9%86%da%af-%d9%86%d9%82%d8%b4-%d8%af#commentsMon, 24 Jul 2017 07:04:25 +0000https://parhamgift.com/?p=17522چگونه هدایای تبلیغاتی در برندینگ نقش دارند؟ :: امروزه تبلیغات بخشی از برندینگ و تبلیغات گسترده برای شرکت ها و سازمان های تجاری محسوب می شوند. طیف وسیعی از هدایا و محصولات تبلیغاتی که دارای کاربرد و مصارف مختلفی هستند می توانند بعنوان تبلیغ و برندینگ کسب و کار شما از طریق تقدیر از کارمندان، […]

نوشته چگونه هدایای تبلیغاتی در برندینگ نقش دارند؟ اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
چگونه هدایای تبلیغاتی در برندینگ نقش دارند؟ :: امروزه تبلیغات بخشی از برندینگ و تبلیغات گسترده برای شرکت ها و سازمان های تجاری محسوب می شوند. طیف وسیعی از هدایا و محصولات تبلیغاتی که دارای کاربرد و مصارف مختلفی هستند می توانند بعنوان تبلیغ و برندینگ کسب و کار شما از طریق تقدیر از کارمندان، مشتریان، مراجعان و شرکت های همکار دیگر مورد استفاده قرار گیرند.

با ارائه و بکارگیری ایده های نوین و خلاقانه در تولید هدایای تبلیغاتی، چاپ لوگو و نام شرکت ها بر روی این هدایا می توان براحتی و با استفاده از ساده ترین راه حل ممکن به یک موفقیت ماندگار دست یافت.

یک چنین پیشنهاد تبلیغاتی ساده، راه حل ایده آل و موثر برای ایجاد نام تجاری و گسترش آن موجب می شود تا تمامی مخاطبان و مشتریان، شما را بعنوان یک شرکت خلاق و منحصربفرد بشناسند.

فرآیند تبلیغات توسط هدایا و برخی محصولات با امکان شخصی سازی و ارائه خدمات منحصربفرد قابل انجام نتیجه بخش خواهد بود.

 ایجاد استراتژی برندینگ

استراتژی ایجاد یک نام تجاری نوعی برنامه عملی و مهم در ایجاد ارتباط موثر و مستقیم است که می توانید شانس خود را در تقویت برند خود با استفاده از آن امتحان کنید. از آنجایی که نام تجاری منحصربفرد بوده و آنچه از طرف شما توزیع می شود یا به مشتریان خود ارائه می کنید، باید به یاد ماندنی باشد، بایستی بطور کامل مورد ارزیابی قرار گیرد.

جهت معرفی برند خود می توانید از نوعی محصولات جدید که متناسب با کسب و کار شماست استفاده کنید. این کار بایستی با هدف ایجاد تجربه ای مثبت ایجاد شود و نام تجاری شما به وضوح بر روی محصول نمایش داده شود تا باعث شود در آینده ای نزدیک از طریق تبلیغات دهان به دهان و باعث ارتقا و محبوبیت برند شما شود.

 

 

چگونه هدایای تبلیغاتی در برندینگ نقش دارند؟
چگونه هدایای تبلیغاتی در برندینگ نقش دارند؟

تبلیغات در برندینگ چه تاثیری دارند؟

محصولات تبلیغاتی موجب می شود افراد شما را به خاطر بسپارند.

 • 89 درصد افرادی که هدیه تبلیغاتی دریافت می کنند، تا 24 ماه نام شرکت مورد نظر را به یاد می آورند.
 • هدایا، قدرت ماندگاری بالا دارند. بیش از 50 درصد مصرف کنندگان محصولات تبلیغاتی را از 1 الی 4 سال نگهداری می کنند.
 • در مقایسه با تبلیغات فیسبوک که تنها یکبار آن را مشاهده شده و یک ثانیه بعد کنار می رود، ماندگار و موثر تر است.
 • هدایا احساس خوشایندی در مخاطبان و مشتریان ایجاد می کنند. تبلیغات مانند فروش است. 83 درصد مصرف کنندگان دوست دارند محصولات تبلیغاتی را بهمراه یک پیام آگهی دریافت کنند.
 • طول عمر دارد. 53 درصد از مصرف کنندگان از محصولات تبلیغاتی حداقل یکبار در هفته یا بیشتر استفاده می کنند.
 • مفید هستند و جواب می دهند. پس از دریافت محصولات تبلیغاتی، 85 درصد از مصرف کنندگان، با شرکت مورد نظر کار می کنند.
 • آنچه می دهید، ده برابر آن را پس خواهید گرفت. محصولات تبلیغاتی قوانین متقابل را برای شما ایجاد می کنند. در اکثر موارد، ارائه یک هدیه یا آیتم به یک فرد موجب می شود که معامله به مثل متقابل برایتان داشته باشند.
 • در اصطلاح محصولات تبلیغاتی، ارائه و دادن یک محصول به یک فرد دیگر، بیشتر این احتمال را ایجاد می کند تا با شما کار بیزینس داشته باشد.

مشتریان خود را به سفیران برند خود با تبدیل کنید!

گاهی اوقات ما بعنوان کارآفرین در اندیشه ها و چالش های آنلاین خود گرفتار می شویم. اما به این فکر کنید که ساخت پایه مشتری شما آسان تر از ارسال پست وبلاگ، توییت کردن، یا ارسال ایمیل است. توجه کنید که اگر به راه های آفلاین برای ساخت کسب و کار خود توجه نکنید، از دست خواهید رفت.

این مجموعه ای از تاکتیک های بازاریابی محلی برای کارآفرینان است. ایجاد یک کسب و کار همه چیز در مورد ساخت روابط بلند مدت و موثر است. هنگامی که شما کسی را ملاقات می کنید، قصد دارید یک تصور بزرگ و عالی از خود در ذهن او ایجاد کنید. بنابراین بایستی در این مورد وقت و انرژی صرف کنید تا به موفقیت پایدار برسید.

مردم هدیه را دوست دارند بنابراین اجازه دهید به نحوه ارائه هدایای کوچک تبلیغاتی نگاهی بیاندازیم که می تواند تا دوردست ها برود و کسب و کار شما را بسازد.

روش های پر جنب و جوش و پرطرفدار برای کارآفرینان جهت استفاده از محصولات تبلیغاتی

اگر می خواهید کسب و کار خود را متفاوت از دیگران کنید، بایستی برای مشتریان خود یک تجربه فراموش نشدنی ایجاد کنید.

 1. یک هدیه خوش آمد گویی به یک مشتری خوب موجب ایجاد احساس خاصی نسبت به شما می شود.
 2. هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت برای روز تولد مشتریان، دوستان و همکاران شما در یک روز خاص و بسیار ویژه یک روش عالی برای نشان دادن توجه شماست که به این مساله اهمیت می دهید.
 3. از شرکای خود قدردانی کنید. لبخند را روی چهره افراد ایجاد کنید. هنگامی که یک سمینار دارید، سعی کنید شرکت کنندگان را با یک بسته یا کتاب و … خوشحال کنید و دست خالی آن ها را روانه خانه نکنید. یک مجله، پاکت و .. بهمراه لوگو و آرم کسب و کار شما موجب می شود که آن ها همیشه شما را به خاطر بیاورند.
 4. در نمایشگاه های مختلف تاثیر ایجاد کنید. هدایا موجب می شود تا چشم انداز جدیدی به نمایش گذاشته شود و به شما در متمایز بودن کمک می کند. به علاوه، یک آیتم تبلیغاتی عالی می تواند افراد را به سمت شما و غرفه شما در نمایشگاه ها هدایت کند.
 5. ایجاد وفاداری برند. هنگامی که شما قصد ایجاد خشنودی و وفاداری مخاطبان خود را دارید، بایستی حس غرور در مخاطبان و مشتریان خود ایجاد کنید.
 6. ایجاد ارتباط و روابط مشتری با هدایا برای کسب و کار آنلاین خود، از یک ارتباط قوی و فیزیکی با مشتریان خود استفاده کنید تا شما را بخاطر سپارند.
 7. آیتم های مناسب می توانند مشتریان را به سفیران برند تبدیل کنند. برخی از آیتم های محبوب برای قرار دادن لوگوی شرکت عبارتند از: لیوان ها، USB، بطری های آب، ست رومیزی، کتاب رنگ آمیزی، مجلات و تقویم چرم، تی شرت و …

همواره به یاد داشته باشید که تبلیغ برند شما با آرم تبلیغاتی و لوگو یک روش موثر برای ایجاد وفاداری، دید و تشخیص برند شماست.

نوشته چگونه هدایای تبلیغاتی در برندینگ نقش دارند؟ اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
https://parhamgift.com/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%af%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%af%db%8c%d9%86%da%af-%d9%86%d9%82%d8%b4-%d8%af/feed11
هدایای مناسب برای خانم هاhttps://parhamgift.com/%d9%87%d8%af%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d9%87%d8%a7https://parhamgift.com/%d9%87%d8%af%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d9%87%d8%a7#commentsSun, 23 Jul 2017 11:59:29 +0000https://parhamgift.com/?p=17523هدایای مناسب برای خانم ها   هدیه دادن یکی از کارهایی است که میتواند روابط بین افراد را مستحکم تر کند و در این میان خانم ها علاقه ویژه ای به هدیه گرفتن  و هدیه دادن دارند خانم ها به دلیل اینکه خیلی حساس و نکته سنج هستند و انتخاب کردن یک هدیه برای آنها […]

نوشته هدایای مناسب برای خانم ها اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
هدایای مناسب برای خانم ها

 

هدیه دادن یکی از کارهایی است که میتواند روابط بین افراد را مستحکم تر کند و در این میان خانم ها علاقه ویژه ای به هدیه گرفتن  و هدیه دادن دارند خانم ها به دلیل اینکه خیلی حساس و نکته سنج هستند و انتخاب کردن یک هدیه برای آنها نیاز به دقت بالایی دارد .

خانم ها با دید متفاوتی که نسبت به آقایان دارند برای خرید کردن حوصله زیادی دارند اما آقایان برای خرید کم حوصله اند و ممکن است یک هدیه ای برای خانم ها انتخاب کنند که مورد پسند آنها نباشد .

هدایای مناسب برای خانم ها
هدایای مناسب برای خانم ها

اگر به دنبال خرید یه کادو برای یک خانم هستید مقاله زیر را بخوانید .

 

 • کادویی که میخرید متناسب با شخصیت خانم باشد کادوی مناسب برای شخصیت های مغرور و آرام با شخصیت های پر شور ونشاط قطعا متفاوت خواهد بود .
 • اگه به دنبال خرید اجناسی هستید که ممکن است در سایز اشتباه کنید بهتر است از خرید صرفنظر کنید .
 • از خرید وسایل خونه به عنوان کادو خودداری کنید
 • کادو پیچ کردن هدایا نیز یک گزینه مهم است و بهتر است اگر در این زمینه مهارت ندارید حتما کار را به کسی که در این زمینه مهارت کافی دارد کمک بگیرید .

در خرید کادو هیچ وقت خود را جای کسی میخواهید برایش کادو بخرید نگذارید چرا که سلایق قطعا با هم متفاوت خواهد بود به ویژه سلیقه خانم ها و آقایان

در واقع حتما لازم نیست کادوی گران بخرید و با خودتان بیاندیشید که چون هزینه بالایی بابت آن پرداخته اید قطعا مورد پسند خواهد گرفت چیزی که به عنوان اولویت باید در نظر بگیرد متناسب بودن آن است .

 

در انتخاب هدایا برای خانم ها کمی هوش و فراست به خرج دهید و حتی اگر میخواهید برای خانم ها به عنوان جامعه آماری خود  هدایای تبلیغاتی سفارش دهید در انتخاب خود بسیار دقت داشته باشید .

 

نوشته هدایای مناسب برای خانم ها اولین بار در هدایای تبلیغاتی پرهام. پدیدار شد.

]]>
https://parhamgift.com/%d9%87%d8%af%d8%a7%db%8c%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%b3%d8%a8-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d9%87%d8%a7/feed6