درباره شرکت هدایای تبلیغاتی پرهام گیفت بیشتر بدانید

کیفیت و کمیت کالای تولیدی و نحوه ی ارائه ی آنها از اهمیت بالایی برخوردار است بهترین ،مناسب ترین و با کیفیت ترین هدایای تبلیغاتی را از شرکت پرهام بخواهید.

شرکت هدایای تبلیغاتی پرهام فعالیت خود را در سال ۱۳۷۰ در حوزه ی چاپ و خدمات هدایای تبلیغاتی آغاز نموده است وتمامی وسایل تبلیغاتی ارائه شده توسط این شرکت به قیمت مناسب عرضه میشوند.همچنین تحویل به موقع سفارشات توسط شرکت تضمین میشود .

از خدماتی که توسط شرکت پرهام ارائه میشود می توان به تغیر و طراحی نوع بسته بندی هدایا طبق خواسته ی مشتری و تغییر بسته بندی انواع هدایای وارداتی به شکل مناسب اشاره کرد.

پرهام گیفت

شرکت هدایای تبلیغاتی پرهام یکی از بزرگترین و بهترین چاپخانه ها (چاپ سیلک، لیزر، تامپو، سابلیمیشن و …) و سراجی های تهران را در مجموعه خود دارد که همین موضوع دلیل مهمی بر کاهش قیمت هدایای تبلیغاتی (هزینه چاپ لوگو یا اسم شرکت مشتری روی هدایا و سراجی کالاهایی که نیاز به سراجی دارند) را میسر ساخته است.
شرکت هدایای تبلیغاتی پرهام درصدد است توسط مشاوران تبلیغاتی خود شما را در انتخاب بهتر و موثرتر هدایای تبلیغاتی یاری نماید.
امید است شرکت هدایای تبلیغاتی پرهام با ارائه محصولاتی با قیمت نازل و کیفیت مطلوب بتواند زمینه رضایت شما مشتریان گرامی را فراهم سازد.