۱۹ ایده تبلیغاتی برای شرکت های کوچک.

۱۹ایده تبلیغاتی برای شرکت های کوچک

کلام گفتاری مقدار زیادی از کسب و کار های کوچک را پوشش می دهد.

کلام گفتاری در حقیقت، در میزان فروش انواع کسب و کار ها بسیار تاثیر گذار بوده.

و آن را تحت شعاع قرار میدهد. اگر میخواهید میزان فروش خود را گسترش دهید. و یا دایره ی مشتریان خود را افزایش دهید. شما قطعا نیاز به تبلیغات گسترده دارید.

این مجموعه سعی دارد ایده ای از ایده های تبلیغاتی برای کسب و کارهای کوچک را ارائه دهد.

تا بدانید چگونه تلاش مستمر خود را برای رسیدن به هدف جذب مشتری ثمر بخشید.

ایده های تبلیغاتی موفق و واقعی برای کسب و کار:

۱- پست الکترونیکی مستقیم

پست الکترونیکی مستقیم میتواند تبلیغات تجاری بسیار مؤثر برای کسب و کار شما باشد.

و بیشتر از سایر رسانه های مستقیم بازاریابی، مانند ایمیل و یا بازاریابی از راه دور بسیار مناسب تر است.

و حتی اگر شما یک پست الکترونیکی ندارید، هنوز هم میتوانید از ایمیل خود را به صورت جغرافیایی هدف قرار دهید.

در اینجا یک مثال از نامه فروش فروشنده به مشتری است. که نتایج و نحوه نوشتن آن را در اختیارتان خواهیم گذاشت. شما همچنین میتوانید برای به حداکثر رساندن پاسخ نامه فروش این ۱۰ نکته را مطالعه کنید.

۲- تبلیغات در روزنامه

علاوه بر تبلیغات بورشور و درج آگهی های تبلیغاتی، روزنامه های محلی هم اغلب از ویژگی های تبلیغاتی خاصی برای نشان دادن کسب و کارهای خاص، همه فرصت های تجاری قدرتمند کسب و کار را ارائه می دهند. روزنامه های ویژه را به عنوان یک ایده تبلیغاتی نادیده نگیرید. اگر در منطقه شما وجود داشته باشد.

آنها ممکن است دقیقا به مخاطبین مورد نظر شما انتقال داده شوند.

۳–  تبلیغات مجله

این ایده تبلیغاتی میتواند یک راه بسیار مؤثر برای رسیدن به یک بازار هدفمند باشد

ترفند این است. مجلاتی که فروش بالا دارند. و بهترین بازار را برای شما هدف قرار میدهد.

۴- صفحات زرد

اگر چه استفاده از صفحات زرد در حال کاهش است. اما هنوز افرادی هستند. که از صفحات زرد برای کسب و کار استفاده میکنند. آنها به دنبال آن هستند و آنها شما را پیدا نمی کنند اگر کسب و کار کوچک شما در آن لیست وجود نداشته باشد.

بزرگترین آگهی تبلیغاتی زرد چاپ شده را که می توانید بپردازید، دریافت کنید. دیدگاهای بیشتر بهتر است.

به عنوان یک جایگزین مدرن تر، نسخه آنلاین را در نظر بگیرید.

۵- کارت ویزیت

مطمئنا، آنها تبلیغات هستند. هر زمان که به یک مشتری کارت ویزیت بدهید قطعا شما کسب و کار خود را تبلیغ کرده اید. و اطمینان حاصل کنید که آن کارت ویزیت مزییت اصلی محصول یا سرویس شما را به مشتریان ارائه میدهد. ارائه کارت ویزیت یکی از بهترین روشها برای تبلیغ یک کسب و کار میباشد.

۶- پیوستن به سازمان های حرفه ای \ سازمان های تجاری

هر سازمان حرفه ای یا سازمان تجاری فرصت های تبلیغاتی منحصر به فرد برای اعضای خود را ارائه می دهد،که از ارتقاء آزاد در وب سایت سازمان و از طریق تبلیغات ویژه در روزنامه ها از جمله فرصت های منحصر به فرد این ایده میباشد.

و عضو بودن در این سازمان ها میتواند تبلیغات تجاری خوب و کوچک باشد.

۷- تبلیغات از طریقه وسایل نقلیه 

این نوع تبلیغات میتواند بسیار مؤثر برای کسب و کار شما باشد. از جمله این وسایل نقلیه ها میتوان اتوبوس های درون شهری مانند BRT و یا وسایل نقلیه جابه جاییه عمومی را نام برد.

۸- ارسال اعلان با صورتحساب

ایده های تبلیغاتی کوچک نیز میتواند قدرتمند باشند. اگر فاکتور را ارسال می کنید. چرا این فرصت را ندارید. که برخی از تبلیغات را شامل شود؟

برای جلب مشتریان جدید سعی کنید چیزی مانند ارتقاء “به یک دوست” را امتحان کنید.

۹- تبلیغات در شبکه های تلویزیونی

هزینه تبلیغات در شبکه های تلویزیونی بالاست. اما این به این معنا نیست که شما از این ایده صرف نظر کنید زیرا شبکه های تلویزیونی درآمدشان از راه تبلیغات در میان برنامه هاست. و هیچگاه از تبلیغ در مابین برنامه هایشان صرف نظر نمیکنند. این نوع ایده میتواند دایره وسیعی از مشتریان را پوشش دهد.

۱۰- تبلیغات رادیویی

تبلیغات در یک ایستگاه رادیویی محلی میتواند مؤثر و نسبتا ارزان باشد.

۱۱-تبلیغات بر روی نیمکت و ایستگاه های اتوبوس

اگر به دنبال رسیدن به یک مخاطب سنگین و برند هستید تبلیغات در ایستگاه های اتوبوس و نیمکت ها میتوانند بسیار مناسب باشد. زیرا روزانه میلیون ها نفر چشمشان به تبلیغات درون ایستگاه ها میشود و نظرشان را جلب میکند. برای اطلاع از نحوه و شرایط تبلیغات در ایستگاه های اتوبوس با شرکت حمل و نقل عمومی تماس بگیرید.

۱۲- تبلیغ در وب سایت های عمومی 

امروزه مردم بیشتر وقت خود را در سایت های مختلف صرف میکنند. شما میتوانید با استفاده از سایت های مرجع با موضوع کسب و کار خودتان عملا تبلیغ کنید به طور مثال سایت مرجع و بانک اطلاعات شرکت های مواد غذایی.

۱۳- مشارکت در نمایشگاه ها 

یکی از دلایل اصلی شرکت در نمایشگاه های تجاری شناخته شدن است. در حالی که شرکت در نمایشگاه های تجاری میتواند بسیار گران باشد. اما، فرصت های کوچک و بسیار زیادی وجود دارند که میتواند برای کسب و کار شما بسیار مفید باشد. که نحوه تبلیغات در این نمایشگاه های تجاری میتواند شامل هدایای تبلیغاتی که گروه تبلیغاتی پرهام در این راستا فعالیت میکند نیز باشد.

۱۴- تبلیغات ایمیل 

اگر شما یک پست الکترونیکی برای خود دارید. و یا میتوانید آن را توسعه دهید.

تبلیغات ایمیل میتواند میتواند برای شما مفید باشد. دو چیز واقعا عالی برای آن وجود دارد.

شما میتوانید هر روز ایمیل خوبی داشته باشید. و شما میتوانید ایمیل را برای گروه خاصی از مشتریان ارسال کنید.

و در هر ایمیل میتوانید یک سفارش ویژه برای مشتری در نظر بگیرید. تصور کنید بازده سرمایه شما چقدر بهتر میشود. به طور مثال میتوانید عنوانی در مورد پردازنده های مواد غذایی به افرادی که علاقه مند به لوازم آشپزخانه میباشند ارسال کنید.

۱۵- دخالت اجتماعی

مشارکت قابل ملاحظه و مؤثر با جامعه شما بیش از PR خوب است.

این نیز بسیار موثر تبلیغات تجاری کوچک است. بنابراین یک رویداد خیریه یا انجمن انجمنی را انتخاب کنید.

تا درگیر شود. و خودتان را به عنوان یک کسب و کار مورد توجه قرار دهید.

۱۶- صلیب ارتقاء

پیوستن نیروها به سایر شرکت ها می تواند قدرت تبلیغاتی شما و میزان بازاریابی شما را افزایش دهد.

کار آندرسن توضیح می دهد که چگونه این ایده تبلیغاتی کار می کند و چگونه می توانید تلاش های متقابل ارتقاء خود را در جذب مشتری بیشتر از طریق صلبب ارتقاء آغاز کنید.

17. لیست eBay

eBay یک راه سریع برای آگاه ساختن مشتریان خود از محصولات شما تعبیه کرده است.

هنگامی که یک آیتم را برای حراج فهرست میکنید، شما کسب و کار خود را به هر کسی که لیست را میبیند تبلیغ می کنید. شروع به فروش موفقیت آمیز در eBay با 7 نکته برای فروش در eBay.

۱۸- تبلیغات در  YOUTUBE

آیا میدانید افراد هر ماه در یوتیوب بیش از ۶ میلیارد ساعت ویدئو تماشا میکنند؟ تقریبا ۱ ساعت برای هر فرد روی زمین، یا به گفته برخی افراد بین سنین ۱۸تا ۳۴ سال بیشترین مخاطبان یوتیوب میباشند.

اگر در حال تلاش برای جهانی کردن برند خود هستید تبلیغات در یوتیوب میتواند بسیار مؤثر باشد.

۱۹- تبلیغات در Facebook

رسیدن به جسم طبیعی در فیسبوک مرده است. یا  به صورت جدی مجروح شده. که نمیتواند به پیشبرد نام تجاری شما کمک کند. اما این به این معنا نیست که از آن صرف نظر کنید. گزینه های هدفمندی تبلیغات در فیسبوک فوق العاده است.یاد بگیرید که چه چیزی کار میکند

آیا تمام این نوزده ایده تبلیغاتی برای کسب و کار کوچک شما کار خواهد کرد؟ نه! اما با انتخاب چند ایده از این ایده های تبلیغاتی و تمرکز بر روی آنها، می توانید مشتری خود را به سرعت، و سریع تر از آنچه که با تکیه بر کلام گفتاری تنها می توانید رشد دهید. شما میتوانید هر نوع از بازاریابی را انجام دهید، البته، اگر برنامه تبلیغاتی خود را برنامه ریزی کرده و نتایج خود را پیگیری کنید، تبلیغات کسب و کار شما مؤثر خواهد بود.

پیروز و سربلند باشید.